Czwartkowe wieczory

Festiwal OBRAZY Z CONRADA - spotkanie z Krzesimirem Dębskim oraz Grzegorzem Ociepką

W czwartek 20 lipca br. zapraszamy do Wilanowa na inaugurację ogólnopolskiego Festiwalu OBRAZY Z CONRADA, organizowanego w ramach Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego.

O godz.. 18:00 w Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościem będzie kompozytor i dyrygent Krzesimir Dębski oraz aktor i reżyser Grzegorz Ociepka. Zaraz po spotkaniu, o godz. 19:00 w sali koncertowej Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3, odbędzie się prawykonanie "Against Nothingness" Krzesimira Dębskiego wraz z recytacjami fragmentów powieści kryminalnej "Tajny agent" Josepha Conrada.

Wykonawcy: Grzegorz Ociepka - recytacje i zespół kameralny Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej w składzie: Karina Maria Kamizela – flet, Bogdan Kraski – klarnet, Paula Lis – waltornia, Bartosz Kołsut – akordeon, Julia Monkiewicz – harfa, Karolina Mikołajczyk – skrzypce, Michał Styczyński – altówka i Małgorzata Kołcz – kontrabas oraz Sławek A. Wróblewski – dyrygent.

Wstęp wolny.

Bezpłatne bilety wstępu będą do odbioru w Centrum Kultury Wilanów i Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3.

Informacje pod numerem telefonu 790 395 228.

www.ptmw.art.pl
www.facebook.com/ptmw1923