Głosowanie na pomysły do budżetu partycypacyjnego na rok 2019

Każdy z nas ma wpływ na wykorzystanie funduszy z Budżetu partycypacyjnego. Procedura głosowania nie jest trudna. W poniższych punktach postaramy się krótko przybliżyć Państwu jak można zagłosować na konkretne projekty.

1. Głosujemy od 15 do 30 czerwca 2018 r.

2. Lista pomysłów znajduje się na stronie Urzędu miasta.

Projekty związane z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Wilanów:

- 425 - Zakup wrzutni bibliotecznej (trezora) do Filii "Radosna" Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów (Obszar I)

- 427 - Zwiększenie zbiorów bibliotecznych do filii Biblioteki Publicznej mieszczącej się w MCE na Radosnej 11 (Obszar I)

- 633 - Muzorymki – darmowe, rodzinne zajęcia muzyczne w bibliotece (Obszar II)

- 1309 - Fortepian pełen poezji - wieczory słowno-muzyczne (Obszar II)

3. Zagłosować może każdy mieszkaniec Warszawy. Zameldowanie i pełnoletniość nie są wymagane przy głosowaniu. Wystarczy chęć :)

4. Głosowanie odbywa się drogą internetową lub tradycyjną. Trzeba:

a) wejść na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl

b) wpisać adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny (Warto sprawdzić wszystkie foldery w poczcie, w tym spam. W razie braku odpowiedzi, proszę zgłosić problem pod adresem: twojbudzet@um.warszawa.pl)

c) zagłosować

d) tradycyjnego głosowania można dokonać w urzędzie dzielnicy lub wyznaczonym do tego punkcie. Konieczne jest posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości

Osoby, które mają problemy z poruszaniem się, mogą przekazać swój głos przedstawicielowi urzędu. Należy to zgłosić do 22 czerwca.

JAK GŁOSOWAĆ?

Proszę:

a) wybrać dzielnicę, nie trzeba w niej mieszkać

b) następnie wybrać obszar lokalny lub okołodzielnicowy

c) zagłosować na wybrane pomysły lub jeden pomysł (łączny koszt pomysłów nie może przekraczać kwoty zarezerwowanej dla danego obszaru)

d) wpisać swoje dane osobowe

e) zagłosować :)

2018-06-30 / godz. 10:00