Spotkania autorskie

Literacki Poniedziałek z Katarzyną Wnękowską - ul. Kolegiacka 3

Kobiety powinny o sobie pamiętać nie tylko w ich święto. Każdy dzień jest odpowiedni i dobry, by zadbać o siebie. Odpocząć, złapać oddech w zabieganej codzienności. Wypić w spokoju kawę czy herbatę, poczytać książkę, wybrać się do kina lub galerii. Nauczyć się czegoś nowego, sprawić sobie prezent czy po prostu zrelaksować się wieczorem. Docenić siebie i rozwijać się w pełnej krasie.

9 marca  o godz. 18.30 zapraszamy wszystkie panie i nie tylko na ul. Kolegiacką 3 na Literacki Poniedziałek z Katarzyną Wnękowską. Certyfikowany coach, trener biznesu oraz autorka książki „Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” opowie o tym, jak odkrywać i rozwijać swój talent, ufać intuicji oraz żyć szczęśliwiej. Rozmowie o książce będą towarzyszyć krótkie warsztaty.

Autorka jak sama przyznaje: - „Książkę „Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” napisałam dla kobiet, które poszukują siebie, dla których ważne jest odkrycie siebie na nowo. Pracując z kobietami widzę, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo są pochłonięte obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. A stąd blisko już do depresji i wypalenia. Będąc dla siebie dobrą, doceniając i kochając siebie wyzwala się wewnętrzna MOC, dzięki której możemy sięgać po to, czego pragniemy. Nasze życie staje się bardziej komfortowe, fascynujące i świadome, a my silniejsze i piękniejsze.”

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

2020-03-09 / godz. 18:30