Zajęcia biblioteczne dla dzieci

"Muzorymki" zajęcia muzyczno-literackie dla dzieci

Czy w bibliotece możne grać muzyka? I to dla małego smyka? W Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów jak najbardziej, ponieważ Barwy Muzyki ruszają z nowymi, darmowymi zajęciami umuzykalniającymi dla najmłodszych i ich rodziców. Widzimy się w każdą sobotę miesiąca o godz. 10:00 (grupa 1-2 latków) i 10:45 (grupa 2-3 latków). Pierwsze spotkanie już 21 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów na ul. Kolegiackiej 3! UWAGA, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Barwy Muzyki wraz z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Wilanów serdecznie zapraszają dzieci i ich rodziców do fascynującego świata dźwięków, zabaw oraz lektur, które sprawią, że sobotnie poranki będą pełne emocji i zabawy. Muzorymki to idealny sposób na wprowadzenie dziecka do magicznego świata muzyki i literatury. Niepowtarzalne umuzykalniające zajęcia, na których gramy, śpiewamy, słuchamy i czytamy są dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu i budowanie więzi z najbliższymi. Poprzez muzyczną zabawę z rodzicem dziecko ma szansę rozwinąć słuch wewnętrzny, aparat mowy, poczucie rytmu i właściwą intonację. To także ciekawa propozycja spędzenia czasu dla opiekunów.

Prowadzone w przyjaznym, kolorowym i jasnym wnętrzu Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów warsztaty obejmują nie tylko śpiew i grę na różnych instrumentach, ale również słuchanie muzyki klasycznej, co wzbudza w maluszkach szereg emocji i rozwija ich inteligencję. Zabawy ruchowe oraz śpiew podczas odtwarzania utworów wpływają na uczestników odprężająco i pobudzają ciekawość świata - bardzo ważną dla rozwoju dziecka.

Zajęcia prowadzone są przez Barwy Muzyki – jedyną w Polsce szkołę uczącą metodą Colourstrings znaną w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, polegającą na indywidualnym podejściu do ucznia, przez co dziecko może czerpać prawdziwą radość z nauki. Więcej informacji: www.barwymuzyki.pl

Muzorymki – darmowe zajęcia muzyczno-literackie dla dzieci i rodziców!
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów, ul. Kolegiacka 3
każda sobota miesiąca
godz. 10:00 – grupa 1-2 latków
godz. 10:45 – grupa 2-3 latków

Na zajęcia obowiązują zapisy!
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY:
tel.: 22 423 57 55