XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek "Zasmakuj w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów online"

W dniach 8-15 maja obchodzimy kolejny, XVII już Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Tegoroczne wydarzenie będzie inne niż zwykle. To, co planowaliśmy dla Państwa, musiało się zmienić ze względu na obecne warunki. Niemniej jednak gorąco zapraszamy na obchody wspomnianego święta. Tym razem pod hasłem "Zasmakuj w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów online" zachęcamy do zagłębienia się w nasze propozycje od nieco innej strony. Na facebooku Biblioteki, naszej stronie i kanale YT będą na Państwa czekały przygotowane przez nas materiały. Proponujemy:

- Rozsmakowanie się w różnych odsłonach literatury - przedstawimy nie tylko nowości, ale i książki, które goszczą na naszych półkach od dłuższego czasu.

- Czytanki dla dzieci - odwiedzimy gorącą Afrykę i inne ciekawe miejsca.

- Rozmowy przy wspólnym stole - tym razem " O Słuchaniu" porozmawiamy z Iwoną Koziej trenerem i facylitatorem dialogu, mediatorem, trenerem kompetencji miękkich, specjalistą ds.komunikacji. Spotkanie odbędzie się na Zoomie 14 maja o godz. 16:30. Chętnych do udziału w dyskusji prosimy o kontakt pod adresem: m.czumaj@bibliotekawilanowska.pl

- Warsztaty plastyczne - stawiamy na kreatywność i dobrą zabawę.

- Literackie pogaduchy - tu wielka tajemnica, ale szykujemy wspaniałą niespodziankę!

- Dyskusyjny Klub Książki "Książki w czasach zarazy" - porozmawiamy o tym jak i co czytamy w tym specyficznym czasie. Czy pobyt w domu i warunki zewnętrzne wpłynęły na nasze decyzje czytelnicze, pozwoliły nadrobić zaległości lekturowe czy wręcz przeciwnie, ciężko było się zmobilizować do czytania. Chętnych do udziału w dyskusji, która odbędzie się na Zoomie 13 maja o godz. 18:00 prosimy o kontakt pod adresem: z.moryc@bibliotekawilanowska.pl w tytule wiadomości wpisując DKK.

- Teatrzyk Kamishibai - nasza koleżanka szykuje dla najmłodszych piękną opowieść.

- Grę słowną - przekonajcie się, jak prosto można zorganizować wspaniałą grę, która rozrusza szare komórki i zapewni Wam moc zabawy.

- Wspólne gotowanie - gdyż pyszności nigdy za wiele.

Czekamy na Państwa! Tym razem online.

2020-05-08 / godz. 09:00