Godziny otwarcia
- wydarzenie już minęło.
Zajęcia „Cześć, miło Cię widzieć”

Zajęcia zainspirowane Dniem Życzliwości. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak dobrze jest być pomocnym i życzliwym. Przekonamy się, jak niewiele trzeba, by dzień był miły i pogodny. Podczas burzy mózgów zastanowimy się, czym jest życzliwość i jak ją wyrażać. Poćwiczymy optymistyczne miny i postawy. Przygotujemy również prezent - pracę plastyczną dla przyjaciela.
