Бібліотека Вiлановська з Україною - Biblioteka Wilanowska Ukrainie

Бібліотека Вiлановська з Україною

Ми з вами. #SolidarnizUkrainą

Запрошуємо Вас до нашої затишної бібліотеки, де Ви можете почитати, відпочити та приємно провести час.

Бібліотечні зали пропонують безплатний доступ до комп’ютерів підключених до мережі.

Щоб користуватися з комп’ютерів потрібна бібліотечна карта, яку можна виробити на підставі паспорту за декілька хвилин. Реєстрація в бібліотеці є безкоштовною.

Вул. Колегяцка 3 (ul.Kolegiacka 3)

Головна бібліотека, яка додатково пропонує місця для спокійного навчання або праці в ,,Кімнаті тихого навчання‘‘.

На молодь чекає комфортна зона, де можна спокійно почитати.

Дітей запрошуємо  до ,,Садочку Казок‘‘ – чарівного місця повного чудових історій та іграшок.

Від понеділку до п’ятниці в годинах 14:00 – 16:00 на дітей чекатимуть розваги на ,,Чарівному Килимку‘‘, інтерактивній підлозі, якi не вимагає знання польської мови.

Ми маємо книги і аудіо книги для дітей на англійській мові.

Підлітки можуть брати книги на англійській та німецькій мові.

Дорослі можуть скористатися з книжок на англійській, німецькій, російській, французькій, іспанській та італійській мовах.

По вівторках і по п’ятницях o 10:00 запрошуємо дорослих які хочуть вивчити польську  мову на заняття “ Польський крок за кроком ”

Вул. Пшичувкова 27 а (ul.Przyczółkowa 27 a)

Філія в Повсіні запрошує на мовні курси для дорослих „Польський крок за кроком”. Зустрічі відбуватимуться по вівторках і четвергах o 14:00.

Філія пропонує книжки для дітей на англійській мові.

Алея Жечипосполітей 14 (Al.Rzeczypospolitej 14)

Філія Бібліотеки в Містечку Вілaнув запрошує Вас до користування  з комфортного місця коворкінгу у котрому можна попрацювати, почитати або провести час з родиною.

В закладі Ви можете позичити книги на англійській мові.

Розваги на „Чарівному Килимку” відбуваються  у понеділок та  п’ятницю  11:00-12:00, у вівторко та четвер 15:00-16:00, а також у середу 18:00 – 19:00.

Biblioteka Wilanowska Ukrainie

Jesteśmy z Wami. #SolidarnizUkrainą

Zapraszamy do naszych przyjaznych, kolorowych bibliotecznych przestrzeni, gdzie możecie poczytać, zrelaksować się i przyjemnie spędzić czas.

Placówki Biblioteki oferują bezpłatny dostęp do komputerów podłączonych do internetu.

Do korzystania z komputerów potrzebna jest karta biblioteczna, którą można wyrobić na podstawie paszportu w kilka minut. Zapisanie się do Biblioteki jest bezpłatne.

Ul. Kolegiacka 3

Biblioteka Główna dodatkowo oferuje miejsce do spokojnej nauki lub pracy w Pokoju Cichej Nauki.

Na młodzież czeka wygodna strefa młodzieżowa, gdzie miło oddać się lekturze.

Najmłodszych zapraszamy do Ogrodu Bajek – magicznego miejsca pełnego wspaniałych historii i pluszaków.

Od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-16:00 na dzieci czekają zabawy na Magicznym Dywanie, czyli interaktywnej podłodze, która nie wymaga znajomości języka polskiego.

Posiadamy książki i audiobooki dla najmłodszych w języku angielskim.

Młodzież może wypożyczyć książki w języku angielskim oraz niemieckim.

Dorośli mogą skorzystać z księgozbioru w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

We wtorki i piątki o godz. 10:00 zapraszamy dorosłych pragnących nauczyć się języka polskiego na lektorat „Polski krok po kroku”.

Ul. Przyczółkowa 27 a

Filia w Powsinie zaprasza na lektorat dla dorosłych „Polski krok po kroku”. Spotkania odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 14:00.

Filia oferuje książki dla dzieci w języku angielskim.

Al. Rzeczypospolitej 14

Filia Biblioteki w Miasteczku Wilanów zachęca do korzystania z wygodnej strefy coworkingowej, w której można popracować, oddać się lekturze lub rodzinnie spędzić czas,

W placówce można wypożyczyć książki dla dzieci w języku angielskim.

Zabawy na Magicznym Dywanie odbywają się w poniedziałek i piątek w godzinach 11:00-12:00, we wtorek i czwartek w godzinach 15:00-16:00 oraz w środę w godzinach 18:00-19:00.

2022-03-14 / godz. 12:00