Skip to main content

Godziny otwarcia

Klub Małego Czytelnika

Wspaniałe i mądre historie, dzięki którym rozbudzimy ciekawość świata. Świetna zabawa ruchowa, wyrabiająca sprawność i zwinność. Zadania plastyczne, które rozwijają motorykę małą. Wszystko w miłej atmosferze, z uśmiechem, piosenkami, muzyką oraz nowymi kolegami i koleżankami z grupy.

Podróż bez biletu

Podróż bez biletu to projekt, w ramach którego uczniowie szkół podstawowych i liceów spotykają się z autorami literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Zajęcia dla przedszkolaków / Lekcje biblioteczne

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów zachęca Przedszkola i Szkoły Podstawowe do uczestnictwa w specjalnie przygotowanych, autorskich, bibliotecznych projektach edukacyjnych.

Magiczny Dywan

Magiczny dywan to interaktywna podłoga wykorzystywana w placówkach oświatowych, kulturalnych i rehabilitacyjnych. Zapewnia dużą dawkę ruchu, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę, orientację przestrzenną.

Warsztaty języka angielskiego dla dzieci "Read and learn"

Angielski na wesoło, z użyciem gier i zabaw. Poznajcie z nami podstawowe słownictwo, struktury gramatyczne i potrzebne zwroty. Przekonajcie się, że nauka języka angielskiego może być frajdą i zabawą.

grafika dekoracyjna

Strefa kreatywności

W kwietniowe wtorki dzieci w wieku 7-9 lat zapraszamy do Biblioteki Głównej na godz. 17:30 do naszej "Strefy kreatywności".