3 czerwca o godz. 18:00 na Dyskusyjnym Klubie Książki na Kolegiackiej porozmawiamy o książce "Lato, gdy mama miała zielone oczy".
|
poniedziałek
|
wtorek
|
środa
|
czwartek
|
piątek
|
sobota
|
niedziela
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
1 wydarzenie,
-
3 czerwca o godz. 18:00 na Dyskusyjnym Klubie Książki na Kolegiackiej porozmawiamy o książce "Lato, gdy mama miała zielone oczy". |
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
|
0 wydarzenia,
|
1 wydarzenie,
Wyróżnione
-
Wyróżnione
9 czerwca o godz. 18:00 na Dyskusyjnym Klubie Książki na Kolegiackiej porozmawiamy o książce "Lato, gdy mama miała zielone oczy". |
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
1 wydarzenie,
Wyróżnione
-
Wyróżnione
24 czerwca o godz. 18:00 na Dyskusyjnym Klubie Książki na Kolegiackiej porozmawiamy o książce "Diabły i święci". |
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|
0 wydarzenia,
|