Skip to main content

Godziny otwarcia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wilanowie

28 stycznia | 15:00 - 18:00

Książki przeznaczone na licytację. Kartka a na niej napis: wpłać na WOŚP i weź książkę. Obok puszka WOŚP

W dniach 27-28 stycznia Wilanów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Poniżej znajdą Państwo informacje o wszystkich akcjach.

My działamy:

Kiedy: niedziela 28 stycznia, godz. 15:00-18:00
Gdzie: Centrum Sportu Wilanów, ul. Wiertnicza 26a

Tu wszystko gra OK” - pod tym hasłem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 32. W tym roku zbiórka przeznaczona jest na zakup sprzętu, monitorowanie, diagnozowanie i rehabilitację osób chorujących na płuca po pandemii.

Wilanowska Biblioteka Publiczna po raz kolejny włącza się w akcję i zaprasza dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. W bibliotecznym „Zaczarowanym zimowym miasteczku” mieszkają ciekawe postacie: pingwiny, sowy, misie. To właśnie z nimi poznacie się na naszych warsztatach plastycznych. Ponieważ WOŚP nieodłącznie kojarzy się z sercami, każdy będzie mógł zrobić też piękne serce. Dla wspierających akcję przygotowaliśmy literackie dobroci, które będziecie mogli zabrać ze sobą do domu.

Będziecie mogli także wylicytować intrygujące, świetnie napisane książki Sylwii Zientek z dedykacją autorki. Na licytację przekazaliśmy najnowszą publikację pisarki „Tylko one. Polska sztuka bez mężczyzn”, „Lunia i Modigliani” oraz „Polki na Montparnassie”.

Fotorelacja

Wczoraj razem z Sztab WOŚP Wilanów, Centrum Kultury Wilanów, Centrum Sportu Wilanów graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mogliście nas spotkać w Sadyba Best Mall i w Centrum Sportu Wilanów. Za datek do puszki czekała na wszystkich książka, a razem z dziećmi bawiliśmy się w Bibliotecznym zimowym miasteczku, gdzie królowały pingwiny, ptaki i misie. Nie zabrakło oczywiście serc.

Dziękujemy Wam za wspólny czas.

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
15:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie: