Skip to main content

Godziny otwarcia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klub Małego Czytelnika

4 stycznia | 10:30 - 11:30

Na pierwszym planie rozłożony teatrzyk Kamishibai, z planszą przedstawiającą pięć palców lewej ręki i tytuł "O panach palcach"

Klub Małego Czytelnika to nie tylko wielka przygoda. To także zajęcia, które rozwijają i pokazują dzieciom, jak wspaniały i pełen niezwykłych rzeczy jest świat. Spotkania przygotowane są z myślą o dzieciach, które pójście do przedszkola mają jeszcze przed sobą. Klub uczy je radosnego bycia w grupie, współpracy z innymi i przygotowuje do edukacji przedszkolnej.

Zajęcia przeznaczone są dla użytkowników Biblioteki (dzieci zapisanych do biblioteki oraz ich opiekunów). Co miesiąc pobierana jest opłata w wysokości 30 zł przeznaczona na materiały potrzebne do zajęć.

Spotkania w Bibliotece Głównej odbywają się w czwartki o godzinie 10:30 - zapisy tel. 22 423 57 55.

Liczba miejsc w grupie jest ograniczona.

Relacja

Pierwsze spotkanie Klubu Małego Czytelnika w Nowym Roku było bardzo aktywne. Bohaterami zajęć były palce, których codziennie używamy do wykonywania wielu czynności. Dzieci poznały zabawę "Kciuki w górę" i nazwy wszystkich pluszaków. Nauczyły się liczenia do pięciu, co bardzo się przydaje. Wysłuchały opowiadania "O panach palcach" zaprezentowanego w teatrzyku Kamishibai. Nie zabrakło oczywiście ruchu - tańczyliśmy przy piosence "O paluszkach" i wykonaliśmy pracę plastyczną "Trzej królowie", nawiązującą do ważnego święta.

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę.

Szczegóły

Data:
4 stycznia
Godzina:
10:30 - 11:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
ul. Kolegiacka 3
Warszawa,
+ Google Map
Telefon
22 423 57 55