Skip to main content

Godziny otwarcia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Gustawem Dziewięckim „Niepamięć”

13 maja | 18:30 - 20:00

czarno-zielone tło, zdjęcie Bruna, zdjęcie Gustawa Dziewięckiego, logotypy, informacja o wydarzeniu
czarno-zielone tło, zdjęcie Bruna, zdjęcie Gustawa Dziewięckiego, logotypy, informacja o wydarzeniu

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Spotkanie autorskie z Gustawem Dziewięckim „Niepamięć”
Kiedy: poniedziałek, 13 maja, godz. 18:30
Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3

 

Świat magii i dziwnych stworzeń. Czasy, kiedy ludność dopiero odkrywała moc prochu strzelniczego. W królestwie Aedhen wybucha tradycjonalistyczny bunt, a nad tryjlijskim Imperium zbierają się chmury spisków i knowań. Zamieszkujące górskie przełęcze elfie klany prowadzą krwawą walkę o dawne ziemie i władzę, jaką sprawowały przez tysiąclecia. Zmuszony do wygnania król, ucieka wraz z przybocznymi, kierując się w nieznane. Młody szlachcic, kapitan w Imperium Tryjlii, wyrusza wraz z oddziałem na kolejną misję, z której tym razem może nie wrócić. Los zdaje się nie oszczędzać nikogo, wybory są obarczone konsekwencjami. Czy rzeczywiście świadomość istnienia oznacza wolną wolę?

Zapraszamy na wieczór autorski z Gustawem Dziewięckim, autorem książki "Niepamięć". Na spotkaniu dowiemy się jak tworzy się świat przedstawiony, zapoznamy się z fabułą książki, dowiemy się co stanowiło inspirację do jej napisania i jak wyglądają realia rynku wydawniczego w Polsce.

W czasie spotkania będzie można nabyć książkę oraz ilustracje wykonane przez autora. Dochód ze sprzedaży zasili zbiórkę na leczenie w USA dla Bruna Osłowskiego - dzielnego chłopca chorującego na Dystrofię Mięśniową Duchenne'a.

Szczegóły

Data:
13 maja
Godzina:
18:30 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
ul. Kolegiacka 3
Warszawa,
+ Google Map
Telefon
22 423 57 55