• To wydarzenie minęło.

Warsztaty dla dzieci „Kupuj z głową” z Adamem Studzińskim

16 marca | 12:00 - 13:00

granatowe tło, zdjęcie Adama Studzińskiego, zdjęcie pieniędzy, okładka książki, logotypy, informacja, że Biblioteka zaprasza na wydarzenie.

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Warsztaty "Kupuj z głową" z Adamem Studzińskim
Kiedy: sobota 16 marca, godz. 12:00
Dla kogo: dzieci 6-9 lat
Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3
Zapisy: 22 423 57 55

Ważne jest, by kasa się zgadzała, prawda? A wiecie skąd w ogóle wzięły się pieniądze? Na naszych warsztatach poznacie ich historię. Nauczycie się także dbać o swój budżet dzięki przemyślanym decyzjom.

Reklamy nęcą do kupowania, ale nie z nami takie numery! Adam Studziński wyjaśni Wam, jak działa ich mechanizm. Do czego chcą nas nakłonić, jakich narzędzi do tego używają. Nauczy Was rozróżniać zalety produktów od sztuczek marketingowych i pokaże jak świadomie wybierać to, co warte zakupu, a co niekoniecznie potrzebne.

Będzie wesoło, ciekawie, aktywnie.

Data:
Godzina:
Kategoria Wydarzenie:

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
ul. Kolegiacka 3
Warszawa,