26 czerwca | 18:00 - 19:30

grafika przedstawia okładkę książki "Wencheng" Yu Hua. Czarne tło, na nim szare góry i logotyp wydawnictwa

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna, Instytut Książki
Co: Dyskusyjny Klub Książki
Kiedy: 19 czerwca, godz. 18:00
Gdzie: Sala Spotkań Biblioteki, ul. Kolegiacka 3
Zapisy: wilanow@bibliotekawilanowska.pl lub tel. 22 423 57 55

Lin Xiangfu traci ukochaną dwa razy. Po raz pierwszy, gdy wraz z nią znika część majątku, po raz drugi, gdy zostawia go samego z ich małą córeczką. Mężczyzna nie poddaje się jednak i wyrusza z dzieckiem na poszukiwanie Xiao Mei. Kres swej drogi znajdzie w wiosce, która wygląda jak miejsce z opowieści ukochanej. Miłości, której już nigdy nie spotka.

O sugestywnym budowaniu obrazów i postaci. Życiu w świecie, w którym stare odchodzi, a nowe nie jest jeszcze wystarczająco mocne. A także miłości zupełnie innej niż romantyczne wzdychanie porozmawiamy na przykładzie książki "Wencheng".

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Instytutem Książki. Chętnych do udziału w dyskusji prosimy o zgłoszenia i wcześniejszy odbiór książek.

Data:
Godzina:
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
ul. Kolegiacka 3
Warszawa,