Skip to main content

Godziny otwarcia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim

11 maja | 18:30 - 20:00

Czarne tło, zdjęcie Roberta Małeckiego, okładki książek "Żałobnica", "Zmora", "Zadra", logotypy, informacja o wydarzeniu.
czarne tło, zdjęcie Roberta Małeckiego, okładki książek "Najgorsze dopiero nadejdzie", "Wiatrołomy", "Skaza", "Zadra", logotypy, informacja o wydarzeniu "Spotkanie z Robertem Małeckim 11 maja (sobota), godz. 18:30, Biblioteka Główna ul. Kolegiacka 3, wstęp wolny".

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim
Kiedy: sobota, 11 maja, godz. 18:30
Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3

 

Jak sam wyznaje, pisania uczył się od najlepszych i nie stało się to ot tak. Miewał chwile zwątpienia, ale nie poddał się i dzięki temu możemy czytać jedne z najlepszych kryminałów na polskim rynku wydawniczym. Potwierdzają to Nagroda Wielkiego Kalibru, Nagroda Czytelników Wielkiego Kalibru, nagroda Kryminalnej Piły oraz setki sprzedanych książek.

W swoich kryminałach zabiera czytelników do mrocznego świata występków, rzucających się cieniem zdarzeń z przeszłości, słabości bohaterów. Z wielkim kunsztem prowadzi fabułę, coraz bardziej wciągając czytelnika w literacką grę, w której niczego nie można być pewnym. Książki Roberta Małeckiego nie dają prostych odpowiedzi i do końca trzymają napięcie.

Podczas majowego spotkania z autorem "Żałobnicy", "Wstydu", "Zmory", serii z komisarz Marią Herman porozmawiamy o wymagającej drodze do pisania i tworzenia zawiłych fabuł, od których nie sposób się oderwać. Pisania niezapomnianych i skomplikowanych bohaterów. Dowiemy się, jak odnaleźć się na rynku kryminałów i zyskać grono wiernych czytelników.

Spotkanie sfinansowane ze środków z Budżetu Obywatelskiego 2024.

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
18:30 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
ul. Kolegiacka 3
Warszawa,
+ Google Map
Telefon
22 423 57 55