Skip to main content

Godziny otwarcia

W dniach 1-15 czerwca zagłosuj na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego poprzez stronę internetową bo.um.warszawa.pl lub stacjonarnie w Urzędzie Dzielnicy.

Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Dyskusyjny Klub Książki

12 marca, 2025 | 18:00 - 19:30
Okładka książki "Drabina" Eugenii Kuzniecowej
Okładka książki "Drabina" Eugenii Kuzniecowej

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna, Instytut Książki
Co: Dyskusyjny Klub Książki
Kiedy: 12 marca, godz. 18:00
Gdzie: Sala Spotkań Biblioteki, ul. Kolegiacka 3
Zapisy: wilanow@bibliotekawilanowska.pl lub tel. 22 277 03 77

Dom w Hiszpanii miał być dla Tolika spełnieniem marzeń o oazie spokoju. Rzeczywistość jednak pokrzyżowała jego plany. Wybuch wojny w Ukrainie sprawił, że na progu pojawiła się całkiem pokaźna część jego rodziny, przynosząc ze sobą chaos.

Podczas kolejnego spotkania podyskutujemy o powieści opowiadającej o życiu w cieniu konfliktu zbrojnego, który wstrząsnął nami wszystkimi. Przekonamy się, czy uznana za książkę roku w Ukrainie powieść również w nas wywoła nieskrywany zachwyt.

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Instytutem Książki. Chętnych do udziału w dyskusji prosimy o zgłoszenia i wcześniejszy odbiór książek.

Szczegóły

Miejsce

  • Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)
  • ul. Kolegiacka 3
    Warszawa,
    + Mapa Google
  • Telefon 22 277 03 77